Инкасатор

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим да назначим за наш клиент, професионалист на позиция:

Инкасатор събиране на вземания

Отговорности:

- Осъществява личен контакт с длъжници или клиенти на дружеството на адрес по местоживеене;
- Информира клиентите за задълженията им и договаря начини (извънсъдебни споразумения) за погасяването им;
- Договаря условия на изплащане на просрочените задължения и съдейства за погасяването им;
- Проследява спазването на договорените условия между дружеството и посетените длъжници;
- Работи в съответствие с установените от Компанията методики и процедури.

Изисквания към кандидатите:

- Опит на подобна позиция;
- Личен автомобил;
- Умение за работа с клиенти и водене на ефективни преговори;
- Нагласа за динамична работа;
- Комуникативност и позитивност.

Ние предлагаме:

- Възнаграждение обвързано с постигнатите резултати;
- Работа в голяма компания с възможност за развитие;
- Обучение според стандартите на компанията;
- Гъвкаво работно време;

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 1510/14.09.2012 валиден до 14.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Граждански

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

28.07.2015

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК