РАБОТА В БЪЛГАРИЯ / ПОЗИЦИЯ: СЧЕТОВОДИТЕЛ/КА

ОПИСАНИЕ

Позиция: Счетоводител/ ка
Локация: Благоевград, България
Тип на офертата: Целогодишна
УСЛОВИЯ

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

Организира, планира, ръководи и контролира цялостната финансово-счетоводна дейност
Tекущото осчетоводяване на документи
Цялостно счетоводно и данъчно обслужване
Изготвя, осъвременява и контролира счетоводните политики и правила.
Подобрява управленските отчетност и системите за вътрешен контрол на фирмата.
Следи за точното прилагане на нормативната уредба.
Изготвя месечни, годишни отчети и справки във връзка със счетоводното и данъчното законодателство към държавни институции
Изготвя финансови анализи, справки и отчети за нуждите на мениджмънта
ИЗИСКВАНИЯ

Висше икономическо образование със специалност „ счетоводство и контрол“ или друга специалност с финансова насоченост;
Познаване на българското счетоводно и данъчно законодателство;
Комуникативност и умения за работа в екип
Готовност за работа в динамична среда и желание да се развива
Внимание към детайлите
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:

Автобиография
1 актуална, самостоятелна снимка
ПРОВЕРЯВАЙТЕ РЕДОВНО ИМЕЙЛИТЕ СИ ЗА СЪОБЩЕНИЯ ОТ НАС!

По Work&Travel, програми за стаж и културен обмен.

Слава7 предлага работни позиции за различни сектори в България и чужбина.

Актуална информация и вдъхновение от Слава 7 във Facebook

За повече информация:
Тел.0876 59 27 27; 073/ 871 777

Кандидатурите се разглеждат при стриктна конфиденциалност и според ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. Благоевград

Адрес:

Благоевград

Дата:

01.09.2015

Организация:

Слава 7

Детайли за организацията:

Повече информация за Слава 7 може да получите ТУК