Оператор въвеждане на данни

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

“ИЗИ АСЕТ МЕНИДЖМЪНТ“ АД е небанкова финансова институция, специализирана в отпускането на малки потребителски заеми. Дружеството се налага на пазара през 2005 г. и неговият екип включва млади, креативни и амбициозни служители. Компанията разполага с развита мрежа от над 200 офиса на територията на Република България, Украйна, Чехия, Румъния, Македония и Полша. Държим на прозрачността и отговорното отношение към нашите клиенти и служители. Стараем се да бъдем лидер във всички страни, в които оперираме.
Вече 10 години на пазара ние продължаваме да се развиваме. В момента, търсим амбициозен, проактивен, динамичен и отговорен служител за позицията “Оператор, въвеждане на данни в компютър”.

Вашите отговорности:
• Въвеждате данните от документите за кандидатстване за заем в системния софтуер;
• Въвеждате изпратените от служителите в Регионалните офиси, бланки в системния софтуер;
• Въвеждате задължителни реквизити на различните видове документи в софтуера на Дружеството, съгласно установените правила, процедури или нареждания на прекия си ръководител;
• Администрирате нови и съществуващи договори с клиенти на компанията;
• Отговаря за точното и своевременно въвеждане на информация, свързана с обслужването на кредита, в системния софтуер;
• Осъществява контакти по телефона със служителите от Регионалните офиси на „ИАМ” АД, с цел доизясняване на проблеми, свързани с въвеждането на данни в клиентските досиета.

Нашите изисквания:
• Много добра компютърна грамотност и умения за бърз набор на текст;
• Подходящо образование (минимум средно);
• Отлични комуникативни умения и езикова култура;
• Умения за работа в екип и даване на обратна връзка;
• Висока степен на организираност и гъвкавост.

Ние предлагаме:
• Индивидуално професионално развитие;
• Динамична работа, висококвалифициран и мотивиран екип;
• Възможност за дългосрочно професионално развитие и обогатяване на опита;
• Трудов договор, годишен бонус според постигнатите резултати;
• Социални придобивки.

Ако виждате успеха и професионалното си развитие в Нашата компания, ако за Вас доброто управление се корени в новите идеи, моля изпратете подробна автобиография и актуална снимка в срок до 23.09.2015 г.

Моля, отбелязвайте Ref.№ на позицията, за която кандидатствате.
Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

03.09.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК