Счетоводител

Счетоводна къща търси оперативен счетоводител. Офисът е в кв.Банишора.

Отговорности:
-приемане,проверяване и обработване на счетоводни документи, ВОП,ВОД,внос,износ,Интрастат
-изготвяне на декларации и документи за ЗДДС, НАП,НОИ,НСИ,ГИТ и други
-изготвяне на документи, свързани с работни заплати и граждански договори- възникване,изменение и прекратяване на правоотношения, както и администриране и поддържане на досиета
-изготвяне на справки
-участие в изготвянето на междинни и годишни финансови отчети

Очакваме CV и актуална снимка
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
счетоводство

Специални умения:
Изисквания: -самоинициативност и комуникативност -познания по счетоводно, данъчно и трудово законодателство,НСФОМСП, МСФО -предимство е владеенето на ПП : Делта Про и ТРЗ Про -английски език

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Дата:

04.09.2015

Организация:

Марбо ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Марбо ООД може да получите ТУК