Финансов анализатор

Медийна група BULGARIA ON AIR обявява конкурс за длъжността Финансов анализатор за Bloomberg TV Bulgaria
Позицията е насочена към млади амбициозни кандидати със задълбочени познания в сферата на финансите.

Изисквания към кандидата:
-Висше образование – Финанси, Счетоводство;
-Отлична компютърна грамотност;
-Владеене на английски език;
-Организационни и комуникативни умения;
-Лоялност, работа в екип, спазване на срокове, отговорност;

Задължения:
-Финансови анализи на публични компании;
-Пазарни и секторни проучвания;
-Оперативна дейност във връзка с дейността на дружеството;

Предимства:
-Практически опит в областта на инвестициите и финансовите пазари;
-Участие в програмите CFA, FRM или сходни

Ако проявявате интерес, моля да изпратите CV на: office@bulgariaonair.bg до 8 октомври 2015.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури са конфиденциални.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:

Специални умения:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Брюксел 1

Дата:

07.12.2015

Организация:

България он ер ООД

Повече информация за България он ер ООД може да получите ТУК