Кредитен Консултант

Ние сме небанкова финансова институция, развиваща се във финансовата сфера. За кратък период дружеството си извоюва име на надежден и коректен партньор. За осъществяване на своята дейност фирмата търси кредитни консултанти за територията на гр. София
Нашите очаквания към Вас са:
– Добри комуникативни умения;
– Отлична мотивация за работа в екип и при директен контакт с клиентите;
– Преимущество е предишен опит на такава или подобна позиция;
– Високо ниво на мотивация и желание за постигане на целите;Вашите отговорности ще са:
– Привличане на нови клиенти;
– Консултиране на клиентите относно бърз потребителски или ипотечен кредит;
– Попълване и окомплектоване на документите на кандидатите за кредит;
– Персонално обслужване на клиентите, в срока на договора;
Компанията предлага:
– Възможност за работа в доказана институция със страхотен екип;
– Граждански договор; Трудов договор.
– Високо заплащане според постигнатите резултати въз основа на гъвкава бонусна схема;
– Служебен телефон за връзка с колегите и клиентите;
– Гъвкаво работно време, подходящо както за хора, които търсят постоянна работа, така и за такива, желаещи допълнителен доход;
– Корпоративно обучение;
Позицията предполага Граждански договор и дава възможност за допълнителна заетост. За контакт изпратете подробно CV.
Одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Уведомяваме ви, че данните, които ни предоставяте, са лични по смисъла на ЗЗЛД, подлежат на специален режим на защита и всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Граждански

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело
Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Славянска

Дата:

25.11.2015

Организация:

Сити Кеш