СПЕЦИАЛИСТ ПРОДАЖБИ ФИНАНСИ И ЗАСТРАХОВАНЕ

ЗЕАД «БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП» е водеща компания в сферата на животозастраховането и финансовото планиране. Дружеството е част от Виена Иншурънс Груп - една от водещите застрахователни групи в Централна и Източна Европа с близо 190 годишна история в сферата на финансовите, застрахователните и осигурителните услуги.

Във връзка с откриването на нова агенция търсим кандидати за позицията:

Вашите задължения:
∙ Дефиниране и разбиране на индивидуалните нужди на клиентите от финансови услуги и застрахователни решения
∙ Активно привличане на нови клиенти
∙ Предлагане и продажба на най-подходящите услуги на компанията в зависимост от клиентските потребности
∙ Установяване и поддържане на дългосрочни отношения с клиентите

Изисквания за кандидатстване:
∙ Средно или висше образование
∙ Естествен пазар
∙ Контактна, динамична, ориентирана към работата с хора личност
∙ Мотивация за постигане на цели
. Опит в продажбите

Ние Ви предлагаме:
∙ Професионално обучение и непрекъснато усъвършенстване
∙ Високи доходи, обвързани с постигнатите резултати
∙ Перспектива за кариерно развитие
∙ Натрупване на практически опит във финансовата и застрахователната сфера

За да кандидатствате, моля изпратете своята автобиография имотивационно писмо.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
ЗЕАД „БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП“ ЕАД е дружество със седалище и адрес на управление: гр. София, ул. „Света София” 6. Информираме Ви, че ЗЕАД „БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП“ ЕАД е регистрирано като администратор на лични данни от Комисията за защита на личните данни. Част от данните, които предоставяте доброволно, са лични данни и попадат под специален режим на защита по смисъла на Закон за защита на личните данни. Предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработвани единствено за целите на осъществяване на подбор. ЗЕАД „БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП“ ЕАД ще обработва, използва и съхранява личните Ви данни, като гарантира опазването им в тайна от трети лица.

За контакти :Ендрика Шахпазян

0885 555 711

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 400 до 1500 лева на месец

Категория:

Застрахователна дейност

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул.Света София 6

Дата:

03.01.2018

Организация:

Булстрад Живот ВИГ

Повече информация за Булстрад Живот ВИГ може да получите ТУК