Бизнес треньор

Компания „Фина Ман“ЕООД работи под световноизвестната търговска марка Profit Point за гр. София и предоставя на свойте клиенти широк спектър от аналитични и консултантски услуги, свързани с принципите на работа на световните финансови пазари.Във връзка с разширяването на дейността си компанията търси сътрудници - мениджъри работа с клиенти.

Отговорности:

- Подготовка на трейдъри и акаунт мениджъри;
- Работа с трейдъри;
- Водене на презентации;
- Организиране и провеждане на обучения;
- Организиране на бизнес-трейнинги;
- Организиране на мастър класове.

Изисквания:

- Комуникативни способности;
- Амбиции и желание за развитие;
- Компютърна грамотност;
- Висше образование в сферата на финансите е предимство, но не е задължително;
- Трудов стаж (не е задължителен);
- Среща на интервю, оценка на знания и опит след обучение в компанията.
- Енергична личност
- Умения за планиране и организиране
- Бързо възприемане на нова информация

Компанията предлага:

- Трудов договор при доказване на необходимите умения за длъжността.
- Възможност за работа на пълен работен ден, петдневна работна седмица;
- Фиксирано месечно възнаграждение;
- Мотивиращо възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
- Допълнителни бонуси;
- Работа в млад екип;
- Добра работна атмосфера;
- Перспектива за кариерно развитие в компанията в кратки срокове .
- За кандидатите, които нямат опит в сферата, компанията предлага фирмено обучение :
1. Базово (Безплатно) - една седмица теоретични занятия, които дават възможност на кандидата да придобие детайлна представа за бъдещата работа, да прецени своите възможности и потенциал за собственото си развитие.

2. Професионално обучение, което се заплаща от кандидата - две седмици индивидуални практически занятия, които дават възможност на кандидата да придобие професионални знания за методите за прогнозиране на финансовите пазари.

Адрес: бул. Витоша 146, Бизнес център България, етаж Партер.

Ние целим да работим само с мотивирани и сериозни кандидати, които след професионалната подготовка ще бъдат полезни на компанията и гарантирано ще останат при нас, затова хора които нямат желание да се развиват, молим да не кандидатстват !

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

ГАРАНТИРАМЕ, ЧЕ ВСЯКА КАНДИДАТУРА ЩЕ БЪДЕ РАЗГЛЕДАНА В УСЛОВИЯТА НА ПЪЛНА КОНФИДЕНЦИАЛНОСТ.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво, Висше управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1800 лева на месец

Категория:

Финанси

Населено място:

Гр. София

Дата:

14.04.2016

Организация:

Фина Ман ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Фина Ман ЕООД може да получите ТУК