Оперативен счетоводител

Описание

Длъжност: ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

За Нас
United Partners HR е лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.
United Partners HR е регистрирана под номер № 1902/14.07.2015 да извършва посредническа дейност по наемане на работа за РБ /регистрацията е безсрочна/.

За наш патньор с основна дейстост в строителството и търговията търсим мотивиран и отговорен кандидат за длъжност: ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

За партньора
Компанията е с основна и специализирана дейност в изграждането на обществени, жилищни, промишлени и инфраструктурни обекти. Предлага цялостни решения като главен изпълнител на сгради и съоръжения и развива инвестиционна дейност в собствени проекти и реализацията им на пазара за недвижими имоти.

Описание на задълженията:
• Оперативна счетоводна дейност:
• Осчетоводява първични и вторични счетоводни документи;
• Осъществява контрол по отношение на спазването на вътрешно-фирмени правила, финасови стандарти и процедури;
• Изготвя справки и отчети към управителя на фирмата и главен счетоводител;
• Анализ на счетоводната информация;
• Подпомага дейността на Главния счетоводител;
• Изпълнява и други конкретно предложени задачи;

Изисквания:
• Висше икономическо образование;
• Много добра компютърна грамотност, работа със счетоводен и складов софтуер;
• Стаж минимум 3 години като счетоводител;
• Органазираност, изпълнителност и конфиденциалност;
• Умения за работа в екип;
• Умения за работа в динамична среда;
• Бързина и внимание към детайлите;

Фирмата предлага:
• Отлични условия на труд;
• Възнаграждение, съответстващо на отговорностите на длъжността и постигнати резултати;
• Възможност за професионално развитие;

При интерес моля, изпращайте кандидатурите си придружени с актуална снимка.
Всички кандидатури ще се разглеждат при стриктна конфиденциалност.

United Partners HR ще се свърже само с предварително одобрените кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво, Висше управленско ниво

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

София, бул. Александър Стамболийски 142

Дата:

25.03.2016

Организация:

United Partners HR
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за United Partners HR може да получите ТУК