ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Счетоводна къща ЕВРО АКАУНТ търси да назначи служител на позицията Оперативен счетоводител.

Задължения и отговорности:

- въвеждане и обработка на първични и вторични счетоводни документи чрез специализиран софтуер;

- изготвяне на ДДС дневници и декларации, VIES и INTRASTAT декларации;

- изготвяне на трудови договори, ведомости за заплати, декларации обр.1 и обр.6, платежни нареждания за превод на данъци и осигуровки;

- изготвяне на периодични счетоводни справки;

- участие в изготвяне на годишни финансови отчети и годишни данъчни декларации;

Изисквания за заемане на длъжността:

- висше образование Счетоводство и контрол или Финанси;

- много добри познания в областта на счетоводното, данъчно и трудово законодателство;

- много добра компютърна грамотност - Word, Excel, Internet, както и работа със счетоводен софтуер;

- професионален опит - минимум 3 години на подобна позиция.

При проявен интерес, моля изпратете автобиография и актуална снимка.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Дата:

10.04.2016

Организация:

ЕВРО АКАУНТ СОФИЯ ЕООД

Повече информация за ЕВРО АКАУНТ СОФИЯ ЕООД може да получите ТУК