ЗАМЕСТНИК-МЕНИДЖЪР ФИЛИАЛ- Пловдив

GI Group е италианска компания, присъстваща на 3 континента. Това е една от водещите компании в света, предоставяща пълна гама от HR услуги. Ние предлагаме услуги за временен, постоянен и професионален персонал, търсене и подбор и търсене на ръководители, както и аутсорсинг, обучение, аутплейсмънт и консултации по човешки ресурси. Нашата мисия е да допринесем за развитието на пазара на труда и да наблегнем на личната и социална стойност на работата.

Наш клиент - водеща международна компания с хипермаркети в България, търсим енергична и отговорна личност за позицията: Заместник-Мениджър филиал

Основни отговорности:
Мотивира и обучава екипа заедно с Мениджъра филиал;
Ръководи магазина в отсъствие на Мениджъра / Заместник-мениджъра;
Работи за реализиране на фирмените цели и политика;
Организира и управлява поверения му екипа;
Изисвания към заемане на позицията:
Опит в областа на търговията;
Опит в ръководене на екип;
Отлични комуникативни и организиационни умения;
Висока степен на мотивация, ангажираност и насоченост към резултатите;

Компанията предлага:
Мотивиращо възнаграждение;
Работа на пълен работен ден в международна компания с възможности за кариерно развитие;
Ваучери за храна в размер на 200лв.;
Допълнително здравно застраховане;
Карта Мultisport;
Работа на смени;
Множество социални политики в подкрепа на служителите.

Ако желаете да бъдете част от един сплотен екип и да се развивате динамично, изпратете Вашата автобиография .

Очакваме те!

Всички данни, предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен./

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал,

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

07.08.2024

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК