Механик / монтьор

Повече от 77 години Елкабел е лидер в областта на производството на кабели и проводници. Във връзка с разширяване на производствената база и въвеждане в експлоатация нови производствени мощности, търсим да назначим: МЕХАНИК – МОНТЬОР

Изисквания:

• Средно техническо образование
• Работа с технически чертежи
• Готовност за работа на три смени
• Работа с измервателни средства и апаратура
• Високо ниво на комуникативност и позитивно отношение към поетите отговорности
• Умение за работа в екип
• Релевантен опит - минимум 5 години.

Задължения и отговорности:

• Извършва диагностика, ремонтни и профилактични дейности по машините и съоръженията
• Подпомага дейностите по въвеждане в експлоатация на ново оборудване
• Монтира, регулира, изпитва и проверява точността и производителността на особено сложни механизми, машини и съоръжения
• Работи с контролно-измервателните прибори
• Спазва установените фирмени стандарти за работа и ремонт; Спазва изискванията по ЗБУТ.

Компанията предлага:

• Въвеждащо обучение
• Добро стартово възнаграждение
• Динамична и предизвикателна работа на смени
• Фирмени обучения, курсове за повишаване на квалификацията
• Възможност за дългосрочна професионална реализация
• Тримесечни бонуси обвързани с изпълнението на месечните задачи (KPIs)
• Работа в екип от специалисти
• Фирмено работно облекло и ЛПС
• Служебен паркинг
• Социален пакет: ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване, карта - мултиспорт и др.

Ако Вие желаете да станете част от екипа на „Елкабел“ АД и отговаряте на изискванията ни, ние Ви предлагаме динамично развитие свързано с нови предизвикателства и перспективи.
Моля изпратете вашето CV с актуална снимка и кратко мотивационно писмо.

Само кандидати, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно

Профил:
Техническо образование

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1600 до 2200 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

05.08.2024

Организация:

Елкабел

Детайли за организацията:

Повече информация за Елкабел може да получите ТУК