Банков служител „Обслужване на клиенти по телефона “

Описание

Изисквания:
∙ Отлични комуникативни умения;
∙ Много добра компютърна грамотност;
∙ Владеене на английски език /писмено и говоримо/;
∙ Високо ниво на клиентско обслужване по телефона;

Отговорности:
∙ Провеждане на входящи и изходящи телефонни разговори с клиенти;
∙ Бързо и ефективно изпълнение на поставените задачи;
. Работа на смени при денонощен режим.

Необходими документни - подробна автобиография с актуална снимка и мотивационно писмо.
Само кандидати, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Тодор Александров №117

Дата:

30.03.2018

Организация:

Тексим банк АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Тексим банк АД може да получите ТУК