Младши счетоводител с немски език

Астрея Човешки ресурси е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.
Започнахме с офис в София и след няколко години на професионализъм успяхме да се разширим в редица градове – Пловдив, Стара Загора, Велико Търново, Варна, Бургас.
Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

За един от нашите клиенти – една от най-прогресивно развиващите се аутсорсинг компании- търсим Младши счетоводител във финансово-счетоводен отдел с немски език.

Задължения и отговорности:
* създава, поддържа и разширява финансовата отчетност;
* изготвя седмични доклади и прави анализи на бюджета на компанията;
* обработва първични счетоводни документи;
* издава и следи фактури и плащания.

Изисквания към кандидатите:
* много добри познания по немски език - писмено и говоримо - минимум ниво В2;
* завършено образование в направление финанси, счетоводство и контрол, бизнес администрация, стопанско управление или друга релевантна област;
* опит във финансовата/счетоводна сфера е предимство;
* работно ниво на английски език е предимство;
* добри комуникативни умения, както и умения за работа в екип и в динамична среда;
* лоялност, дисциплинираност и отговорност.

Нашият клиент предлага:
* отлични условия на работа в динамична и развиваща се компания;
* отлично заплащане;
* интересна работа в международна и иновативна компания;
* млад и мотивиран екип от професионалисти.

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата Автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата HB_ASF)

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Всички предоставени от вас лични данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД. (Astrea MT Ltd. – reg. No. 1578, exp. 10.04.2018 from MLSP).

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

30.08.2016

Организация:

Астреа МТ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Астреа МТ ЕООД може да получите ТУК