СЪТРУДНИК КОНТАКТЕН ЦЕНТЪР

„Микро Кредит” АД е лицензирана небанкова финансова институция, която предлага бърза, лесна и достъпна финансова помощ чрез заеми и финансови услуги на индивидуални потребители и на малкия и среден бизнес. Компанията фокусира своите ресурси в три основни продукта CrediHome, CrediGo и CrediTrade, които се предлагат в националната й търговска мрежа от 60 локални офиса и над 700 кредитни консултанта.
Успехът и бързото развитие на „Микро Кредит“ АД през годините се дължат на професионализма на служители, ефективното управление на ресурсите и постоянното предлагане на нови продукти и услуги, съобразени с потребителското търсене.

Фирмата търси динамична и отговорна личност за позицията: Сътрудник Контактен Център

Отговорности:

- обработка на документи;
- въвеждане на данни в информационна система;
- провеждане на телефонни разговори с клиенти на фирмата;
- работа в съответствие с установените от компанията процедури.

Изисквания:

- добра компютърна грамотност;
- добри комуникативни умения;
- нагласа за динамична работа;
- не се изисква предишен опит;
- не се изисква специализирано образование или познания.

Компанията предлага:

- трудов договор;
- добри условия на труд;
- възможност за професионално развитие;
- фирмено обучение;
- фиксирано възнаграждение с възможност за допълнителен бонус.

Ако предложението ни представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография най - късно до 18.11.2016г.

Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Уведомяваме ви, че данните, които ни предоставяте са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита и всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Цариградско шосе № 137, ет. 3

Дата:

21.10.2016

Организация:

Микро Кредит АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Микро Кредит АД може да получите ТУК