Асистент счетоводител с италиански език

Ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. Поради тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция съответстваща на Вашите персонални умения и предпочитания.
За един от нашите международни клиенти търсим да назначим:

### Описание на длъжността ###:

Помощник счетоводителят е професионална фигура, която отговаря за ежедневните счетоводни и административни дейности на италиански дружества.

### Отговорности###:

• организира и отговаря за въвеждането на счетоводни данни.
• изработва справки в Exel

### Професионални Умения ###:

Длъжността на помощник счетоводител изисква диплома за положена матура от професионална гимназия по счетоводство. Отлично познаване и владеене на основните компютърни програми. Предимство представлява значителен опит в подобна позция в италиански фирмени и професионални среди.

### Лични умения ###

• Дух на сътрудничество за интегриране в организацията на фирмата;
• организационни качества и способност да разрешава непредвидени ситуации;
• Предприемчивост и активност;
• Способност да работи самостоятелно;
• Приветливост и способност за работа при натоварване.

### Езикови познания ###
Италиански език - ниво C1

• Предвидено е обучение в Италия, в офисът на клиента

Ако тази възможност представлява интерес за вас и желаете да бъдете част от динамична, мултинационална среда, изпратете вашата автобиография на АНГЛИЙСКИ още днес.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814
Месторабота: София

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Италиански език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 1700 до 1900 лева на месец

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

12.01.2017

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК