Специалист – Оценител на обезпеченията

Описание

Основни отговорности:

- Участвате в процеса на приемане на активи като обезпечения по кредити

- Извършвате преглед на пазарни оценки

- Изготвяте становища за активи предложени като обезпечения по кредити

- Провеждате текущ контрол на обезпеченията и идентифицирате потенциалните рискове за банката

- Участвате при годишен преглед на обезпеченията

- Участва в изготвяне на становище относно инвестиционни кредити и следи реализацията им на място

- Извършва периодични проверки на приетите като обезпечение активи

- Участва в процеса на разработване на политики и процедури, свързани с управлението на обезпечения

Нашите изисквания:

- Висше техническо или икономическо образование

- Практически опит като оценител поне 1 година

- Добро познаване на нормативната уредба

- Сертификат(и) от КНОБ е предимство (Недвижими имоти, Машини и съоръжения, Земеделски земи)

- Опит в банковата сфера е предимство

- Владеене на английски език

- Компютърни умения – MS Office пакет

- Активен шофьор

Какво Ви предлагаме:

- Отлични възможности за професионално и кариерно развитие в една от водещите банки в България

- Стимулиращо възнаграждение и социални придобивки

- Разнообразни възможности за учене и усъвършенстване на знанията и уменията

- Динамична и интересна работа

- Високи стандарти, сигурност и отлична работна среда

Как да кандидатствате:

Моля, изпратете Вашата автобиография, като използвате бутона за кандидатстване под текста на обявата.

Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.

Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Район София
Град София
Бизнес област Управление на риска

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Банково дело
Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес на регистрация на фирмата: офия, бул.Никола Вапцаров 55, фаза III

Дата:

16.01.2017

Организация:

Райфайзенбанк (България) ЕАД

Повече информация за Райфайзенбанк (България) ЕАД може да получите ТУК