Специалист в сектор "Обработка на картови операции"

Описание

Основни отговорности:

- Обработка на местни и международни файлове с транзакции с дебитни и кредитни карти от БОРИКА, WAY4, RPC, VISA и MasterCard

- Обработка и обмен на файлове, съдържащи баланси по дебитни карти и погашения по кредитни карти.

- Обработка и обмен на файлове за персонализация и производство на карти

- Обмен на файлове за клиринг и сетълмент на плащания между банки в България и чужбина, които обслужват транзакции с банкови карти

- Контрол и равнение на разчетни и ностро сметки

- Контрол и равнение на разчетни сметки за АТМ и ПОС терминали

- Проследяване на режимите на авторизиране на транзакции с карти в реално време в картовите системи на банката

- Изготвяне на справки и отчети свързани с дейността на отдела

Нашите изисквания:

- Висше икономическо или техническо образование

- Опит на подобна позиция минимум 2 години

- Много добро владеене на английски език

- Много добра компютърна грамотност - MS Office

- Готовност бързо да усвоява нови знания и умения

- Аналитично мислене, отговорност, комуникативност

- Умения за работа в екип

Какво Ви предлагаме:

- Отлични възможности за професионално и кариерно развитие в една от водещите банки в България

- Стимулиращо възнаграждение и социални придобивки

- Възможности за усъвършенстване на знанията и уменията

- Динамична и интересна работа

- Високи стандарти на работа и отлична работна среда

Как да кандидатствате:

Моля, изпратете Вашата автобиография като използвате бутона за кандидатстване под текста на обявата.

Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.

Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Район София
Град София
Бизнес област Опареции - Банкиране на дребно

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Банково дело
Финанси
Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес на регистрация на фирмата: офия, бул.Никола Вапцаров 55, фаза III

Дата:

14.02.2017

Организация:

Райфайзенбанк (България) ЕАД

Повече информация за Райфайзенбанк (България) ЕАД може да получите ТУК