Стажант в отдел "Специализирани продукти и управление на продажбите"

Описание

Основни отговорности:

- Запознаване с вътрешно-нормативните документи, превод от български на английски и обратно

- Запознаване с основните банкови системи и извеждане на справки от тях

- Създаване, промяна и превод на презентации

- Активна комуникация с всички отдели в банката

- Съдействие при организиране на срещи, изпращане на покани, подготовка на мултимедийните съоръжения

- Участие на вътрешни срещи в банката

- Водене на отчетност, изискване на информация от други отдели, изпращане на информация, посредством имейл

- Работа с MS Excel, създаване и обработка на данни, извеждане на информация

Нашите изисквания:

- Завършен минимум трети курс със специалност Икономика, Банково дело, Финанси, Счетоводство и контрол, Бизнес администрация, Стопанско управление или друга икономическа специалност

- Много добро владеене на английски език

- Много добри компютърни умения MS Office

- Отлични комуникативни умения и способности за работа в екип

- Прецизност, бързина и аналитично мислене

Какво Ви предлагаме:

- Платен стаж на трудов договор с продължителност до 6 месеца на пълно работно време

- Възможности за професионално и кариерно развитие в една от водещите банки в България

- Разнообразни възможности за учене и усъвършенстване на знанията и уменията

- Динамична и интересна работна среда

- Високи стандарти, сигурност и отлична работна среда

Как да кандидатствате:

Моля, изпратете Вашата автобиография като използвате бутона за кандидатстване под текста на обявата.

Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.

Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Район София
Град София
Бизнес област Дирекция Корпоративни продукти и бизнес развитие

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Банково дело
Финанси
Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес на регистрация на фирмата: офия, бул.Никола Вапцаров 55, фаза III

Дата:

14.02.2017

Организация:

Райфайзенбанк (България) ЕАД

Повече информация за Райфайзенбанк (България) ЕАД може да получите ТУК