„Главен експерт“ в Дирекция „ИТ операции“

ТЕКСИМ БАНК АД е една от първите действащи към момента частни банки в България, учредена през 1992 г. Благодарение на дългогодишния си опит и богата история, Банката познава изискванията на националния пазар и предлага съвременни банкови услуги, като непрестанно развива продуктовата си гама с цел да отговори на динамичните изисквания на пазара.
Основните цели, които си е поставила Банката е превръщането й в една от най - високотехнологичните организации във финансовият сектор.
В тази връзка търсим амбициозен и мотивиран кандидат за позицията:

Вашите отговорности:
- Изпълнение на текущи дейности в областта на приложния софтуер, който се администрира от отдела в Банката;
- Участие в процеса на ИТ реализация на новите банкови продукти и услуги;
- Осъществяване на комуникация с различни звена в Банката, с цел ясно дефиниране на изисквания за промени и разработки на функционалности в банковия софтуер;
- Своевременно извличане на справочна информация и разработване на оперативни отчети съгласно предварително дефинирани изисквания;
- Анализиране на данни при необходимост.

Нашите изисквания:

- Висше образование в областта на информационните технологии/ технически науки/ математика;
- Минимум 3 години професионален опит с финансови системи и познаване на съвременни банкови информационни технологии;
- Познания и опит в работата със SQL;
- Познания в областта на финансовата отчетност или картовите операции;
- Владеене на английски език на работно ниво;
За предимство ще се считат:
- Практически опит в работата с Oracle бази данни;
- Познания в областта на банково счетоводство, стандарти за извършване на разплащания по БИСЕРА, БОРИКА, РИНГС, SWIFT;

Ние предлагаме:

- Професионална реализация в динамично развиваща се банкова институция;
- Придобиване на нови знания в сферата на ИТ;
- Висока оценка и стимулиращо възнаграждение;

Ако сте екипен играч, търсите нови предизвикателства и сте готови за следваща стъпка в кариерата, кандидатствайте чрез бутона "Кандидатстване", като изпратите подробна автобиография. Кандидатури, съдържащи релевантни сертификати и препоръки ще бъдат разгледани приоритетно.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Тодор Александров №117

Дата:

18.01.2017

Организация:

Тексим банк АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Тексим банк АД може да получите ТУК