Мениджър проекти (ВЕИ)- Пловдив

UpSkill е агенция за подбор на персонал, готова да направи всичко възможно, за да Ви помогне да намерите най-добрата възможност за работа. Нашият екип от експерти е с 15 години опит в консултирането и осигуряването на дългосрочна подкрепа при търсене на нова работа.
Вярваме, че съчетаването на професионализъм с откритост и положително отношение е най-добрата политика и затова сме готови да Ви съдействаме през целия процес на смяна на работодателя. Във всеки един момент можем да предложим множество свободни позиции в различни компании, нуждаещи се от голямо разнообразие от кадри.
Ако търсите нова работа, ние ще Ви предоставим множество възможности, ще бъдем на разположение, за да отговорим на всички Ваши въпроси, ще Ви помогнем да се подготвите за интервюто, ще предоставим пълноценна обратна връзка и ще Ви подкрепяме в процеса до първия ден на новата Ви работа.

Настоящият ни клиент е водеща фирма в областта на производството на възобновяема енергия с големи проекти в Южна България. От тяхно име търсим Мениджър развитие на енергийни проекти.

Задължения:
Идентифицира перспективите за развитие на проекта, включително прави пазарни оценки и проучвания;
Привежда проектите в съответствие с дългосрочната фирмена стратегия и дейности;
Управлява процеса по реализацията на проектите отначало до край;
Координира вътрешните ресурси и доставчици;
Участва в дефинирането на обхвата и целите на проектите и осигурява техническата им осъществимост, като включва всички участващи страни;
Участва в процеса по бюджетиране;
Отговорен за получаването на необходимите разрешителни;
Координира промените по обхвата, стойността и графика на проектите;
Контролира изпълнението на всички договори, касаещи строително монтажните и електро-монтажните дейности на обекта;
Отговаря за качеството и сроковете на извършените строително-монтажни и електро-монтажни дейности;
Ръководи, координира, организира и контролира дейностите по инвестициите, технологията, графиците и договорите в процес;
Провежда постоянен надзор над работата на обектите по време на проекта;
Контролира целесъобразното и правилно отчитане на извършените СМР по договорите на изпълнители и доставчици на обекта, както и изразходване на материални и парични ресурси при и по повод изпълнението на обекта;
Решава текущи технически и организационни въпроси при и по повод изпълнение на проекта;
Ръководи процеса за приемане и изпълнение на нови технически решения и промени в проекта по време на проекта;
Координира и съгласува решенията с подизпълнителите на даден обект;
Отговаря за своевременното сигнализиране и отстраняване на технически пропуски и несъответствия в проектите;
Координира доставки и предаването на обекта / с изключение на ПВ панели, инвертори, СТС-и, кабели и други преки доставки/;
Контролира и приемане на влаганите материали, включително контрол в складовете на доставчиците;
Проверява и удостоверява достоверността на приемо-предавателни документи, като удостоверява приемането на всеки етап от проекта в хода на изпълнение от фирмите-изпълнители;
Осъществява командировки в страната и чужбина.

Изисквания:
Завършено висше техническо образование, специалност Електроинженер;
Предишен опит на подобна позиция;
Работни познания по AutoCAD;
Отлично владеене на Microsoft Office, вкл. MS Project;
Писмено и говоримо владеене на английски език;
Организационни и комуникативни умения, целева ориентация, както и способност за работа в екип;
Да е активен шофьор с шофьорска книжка кат B;
Уменията в областта на енергиен мениджмънт и управление на проекти са предимство;
Познания или опит в инсталиране, пуск и експлоатация на съоръжения за съхранение на ел. енергия са предимство.

Компанията предлага:
Възможност за професионално развитие във водеща в отрасъла си компания;
Атрактивно възнаграждение;
Допълнителни бонуси при изпълнение на поставените цели.

Ако разпознавате себе си в описанието по-горе, моля, изпратете ни автобиография.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!
Лиценз No.2826. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, жк. Дружба 2

Дата:

14.08.2023

Организация:

UpSkill Ltd.
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за UpSkill Ltd. може да получите ТУК