Оперативен счетоводител

Нашият клиент е водеща национално представена компания, която търси за Стара Загора:

Изисквания:
- Висше икономическо образование – специалност „Счетоводство и контрол”;
- Опит като счетоводител в търговско дружество за продажба на горива: минимум 3 години;
- Добро компютърна грамотност: MS Office пакет, специализиран счетоводен софтуер;
- Владеене на английски език на добро ниво (писмено и говоримо);
- Шофьорска книжка – препоръчително;
- Съобразителност, инициативност, умение за работа в екип, уравновесеност, комуникативност;
- Умение за справяне със срокове;
- Желание за кариерно развитие;
- Умение за организация на работния ден;

Вашите задължения ще бъдат:
- Осчетоводяване на първични счетоводни документи;
- Изготвяне на оперативни, счетоводни справки;
- Изготвяне на ДДС дневник;
- Електронно банкиране;
- Изготвяне на документи за банкови кредити;
- Комуникация с държавни и местни административни институции във връзка с работата (НАП, НОИ), застрахователни компании, доставчици;
- Отговаряне за касовите наличности;
- Участване в подготовката и извършването на инвентаризации;
- Точно, коректно и своевременно осчетоводяване;
- Спазване на законовите срокове;
- Поддържане на актуална счетоводна информация;

Фирмата предлага:
- Много добро заплащане;
- Динамична и интересна работна среда сред екип от професионалисти, доказани в областта си;

При проявен интерес от ваша страна, моля изпратете автобиография и актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Кандидатурите ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност, всички данни предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Лиценз № 1612, валиден до 02.08.2018г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. Стара Загора

Адрес:

ул. Александър Батенберг 28, офис 39

Дата:

23.02.2017

Организация:

SOLO Human Resources Consulting
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за SOLO Human Resources Consulting може да получите ТУК