Специалист Процеси

Нашият екип залага на мотивацията и ангажимента на всеки един от нас. Ние предлагаме възможности, успехи и бъдеще.

ПРОФИ КРЕДИТ България е вече 10 години на българския пазар и е сред ТОП компаниите в сферата на бързите потребителски кредити.

Най-важният ресурс за нас, този, който прави бизнеса ни успешен, е Човешкият, поради което и непрекъснато инвестираме в неговото развитие.

Нашето предизвикателство към Вас е позицията Специалист Процеси.

Вашият профил:

- Имате висше образование;
- Имате минимум една година професионален опит на подобна позиция;
- Притежавате аналитично и креативно мислене;
- Притежавате умения за организиране и приоритизиране;
- Прецизен сте в работата с документи;
- Притежавате умения за спазване на субординация;
- Имате добри компютърни умения и владеете английски език на добро ниво;
- Притежавате желание за работа в компания, която уважава и стимулира Вашите усилия.

В какво ще се състоят задълженията:

- Отговаряте за системата от вътрешни правила в компанията - създавате, организирате, публикувате и архивирате вътрешни правила;
- Описвате бизнес процеси съгласно определените стандарти и приоритети, с цел оптимизация на работния процес;
- Участвате в тестването и внедряването на нови/ променени процеси в информационните системи на компанията;
- Изготвяте справки и анализи касаещи управлението на процесите в компанията.

Ние Ви предлагаме:

- Атрактивно възнаграждение;
- Интересни и отговорни задачи;
- Работа в динамичен екип;
- Подкрепа, доверие и признание.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография, като посочите позицията, за която кандидатствате.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. "България" №49, бл.53Е, вх.В

Дата:

24.02.2017

Организация:

ПРОФИ КРЕДИТ България ЕООД

Повече информация за ПРОФИ КРЕДИТ България ЕООД може да получите ТУК