Специалист Обработка на Данни

Описание

Ако ти притежаваш:
- състезателен дух;
- добра езикова култура;
- добри комуникативни умения;
- желание да си част от млад и успешен екип.

Ето какво ти предлагаме:
- добро фиксирано заплащане и бонусна схема обвързана с резултатите;
- обучения за усъвършенстване на уменията ти;
- възможност за професионално развитие в международна компания;
- работа на трудов договор.

Какви ще бъдат твоите задължения?
- комуникация по телефона с Клиенти, заявили желание да получат кредит от компанията;
- обработка на данни от външни регистри.

Ако искаш да стартираш своята кариера в една от най-бързо развиващите се международни компании, приеми нашето предизвикателство :

В случай, че позицията представлява интерес за теб, моля да изпратиш автобиография, като посочиш позицията, за която кандидатстваш.

Ние от ПРОФИ КРЕДИТ България сме част от международна финансова група Профиреал Груп, която освен в България, оперира и в още четири държави в Средна и Източна Европа- Чехия, Словакия, Полша и Русия. Като част от международна финансова група, ние се развиваме изключително динамично, предлагайки потребителски заеми за физичесски лица, както и специализирани заеми за бизнеса.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти,

Категория:

Банково дело
Застрахователна дейност
Счетоводство и Одит
Финанси
Инвестиционни посредници
Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. "България" №49, бл.53Е, вх.В

Дата:

02.03.2017

Организация:

ПРОФИ КРЕДИТ България ЕООД

Повече информация за ПРОФИ КРЕДИТ България ЕООД може да получите ТУК