Оператор-контактен център

Описание

EXANTE е следващо поколение инвестиционна компания.
Компанията е създадена през март 2011 със седалище в Малта.
До 2015г. работи единствено с корпоративни клиенти над 100,000$, а след това добавя възможност и за частни инвеститори.

Към момента, EXANTE e световен лидер на финансовите пазари. Разполага с 33% пазарен дял в Европа и предлага на своите клиенти достъп до над 50,000 финансови инструменти за търговия.

Http://www.exante.eu/

Представителството в България се развива изключително динамично, с жизнена и гъвкава структура на работа, което дава възможност на всеки служител да моделира собствената си кариера.

Ние предлагаме:

Възможност за реализация и развитие (ръководни позиции)

Удобно работно време

Добра работна атмосфера

Прекрасен офис на достъпно място

Ежедневни обучения

Атрактивно заплащане и бонусова система

Основни функции и задължения:

Приемане на входящи и изходящи обаждания

Комуникация с чуждестранни клиенти

Организиране на работни срещи

Изисквания за длъжността:

Владеене на английски / немски / испански език
(минимално изискване: B1 от Общоевропейската референтна езикова рамка);

Позитивна нагласа и отношение към колеги и клиенти;

Комуникативност и клиентски-ориентирано поведение;

Умение за работа в екип;

Готовност за покриване на високи цели;

Опит в сферата на продажбите;

Организираност и прецизност в изпълнение на работните задължения;

Владеене на MS Excel, MS Word, MS Power Point;

Хората с финансово образование са с предимство.

Професионален опит за позицията не е задължителен!

Очакваме по електронен път Вашите CV-та.

Мотивационните писма са предимство.

За контакти: Асен Атанасов

GSM: +359886253577

Email: andonova.exante@gmail.com

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език, Френски език, Испански език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Специални умения:
Предишен професионален опит: -контактен център -комуникация с клиенти по телефон / в среща -в сфера Продажби Изисква се опит в поне един от критериите по-горе: минимум 12 месеца!

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво, Висше управленско ниво,

Трудово възнаграждение:

От 765 до 2265 лева на месец

Категория:

Инвестиционни посредници
Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

гр. Варна 9010 район р-н Приморски ул. ПОДПОЛКОВНИК КАЛИТИН No 38, ет. 1, ап. 44

Дата:

13.03.2017

Организация:

Ноу Компетиншан

Детайли за организацията:

Повече информация за Ноу Компетиншан може да получите ТУК