SAP ABAP Developer

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

За наш клиент – международен лидер в сверата на Retail търговията търсим да назначим:

SAP ABAP Developer - MM,SD, FI/CO, FI/CAx, EWM, PO

Вашите задачи:

Структурирате процесите за нашия интернационален Onlineshop и активно участвате в проекти в новите бизнес сфери на онлайн-търговията.
Изготвяте технически спецификации и ги прилагате в ABAP-среда за разработка в нашите SAP Retail-системи.
Оптимизирате съществуващите процеси чрез програмно-технически разширявания и адаптиране.
Правите по-нататъшна разработка посредством ABAP-програмиране в SAP.
Анализирате и отстранявате проблеми в оперативната работа.

Вашите умения:

Завършено висше образование - икономическа специалност, информатика или завършено IT образование със сходна квалификация.
Много добри знания за програмиране в ABAP.
Основно разбиране за процесите в един или повече от изброените SAP модули: MM,SD, FI/CO, FI/CAx, EWM, PO.
Познания в разработването на свързващи звена (EDI/IDOC, ALE, RFC, Webservice) са предимство.
Опит в разработването на формуляри (Adobe Forms) е предимство.
Точен, аналитичен и структуриран начин на работа.
Самоинициативност, креативност и комуникативност.
Много добри познания по английски език и готовност за изучаване на немски език.

За да кандидатствате моля изпратете Вашето CV на английски език. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814/8.12.2014.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
Икономика/ Финанси

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

20.10.2017

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК