Асистент Одитор

ПрайсуотърхаусКупърс Одит ООД търси за отдел Одит силно мотивиран кандидат за позицията Асистент Одитор.

Позицията:

Като използват иновативна одиторска методология и в съответствие с изискванията на международните одиторски стандарти, одиторите проверяват финансовите отчети на компаниите и изразяват независимо мнение до колко те дават вярна и честна представа за тяхното финансово състояние.

Като Асистент Одитор ще имате ключова роля. Вие не само ще сте част от одит ангажименти, а ще водите част от тях. Очаква Ви разнообразна и предизвикателна работа, която ще Ви даде възможност да развиете своите лични и професионални качества.

Отговорностите включват:
• Предоставяне на одит и бизнес консултантски съвети
• Изграждане и поддържане на стабилни бизнес отношения с нови и настоящи клиенти
• Работа в екип и ефективна комуникация, както със служители на клиента така и с колеги от компанията, с цел предоставяне на услуги с високо качество
• Възможно е координиране на по-нови екипи и директно комуникиране на резултатите към ръководителите
• Менторство и коучинг на по-малко опитните членове на екипа

Изисквания:
• Магистърска степен по Счетоводство и Финансов мениджмънт
• Предишен опит в банковия сектор е предимство
• АССА квалификация или в процес на придобиване на квалификацията
• Отлично владеене писмено и говоримо на английски и македонски
• Познания по сръбски ще са предимство
• Умения за водене на проекти
• Умения за работа с продуктите на Microsoft Office и Lotus Notes база данни
• Про-активност и умения за приоритизиране на задачи
• Отлични аналитични умения и комуникативни умения
• Предпочитания към екипна работа
• Възможност за интензивно пътуване

Какво предлагаме:
• Професионален опит в международна среда
• Интересни възможности за кариерно развитие и предизвикателни проекти за големи български и международни клиенти
• АССА квалификация
• Обучение, отлични възможности за професионално и кариерно развитие в България и чужбина
• Професионална и екипно-ориентирана работна среда
• Страхотни колеги

Ако се интересувате, моля изпратете автобиография на английски. Ще бъде установен контакт само с избрани кандидати.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Магистър

Профил:
Счетоводство и Финансов мениджмънт

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София 1202 район р-н Възраждане МАРИЯ ЛУИЗА No 9-11

Дата:

21.03.2017

Организация:

PwC

Детайли за организацията:

Повече информация за PwC може да получите ТУК