Технически сътрудник за въвеждане на информация в софтуер

Счетоводна къща "Универс Консулт" ООД търси лъчезарни и амбициозни хора, готови да учат нови неща:

Основни задължения:

1. Извършва систематизирана подредба на документи;
2. Въвеждане на цифрова информация в софтуерно приложение;
3. Изготвя финансови отчети;

Изисквания:

1. Висше икономическо образование или инженерно; Допускат се и студенти.
2. Комуникативност и умения за работа в екип
3. Готовност за работа в динамична среда и желание да се развива
4. Внимание към детайлите:
5. Ефективност и бързина при поставени срокове за изпълнение;
6. Честност, лоялност, коректност
7. Внимание към детайлите.
8. Ориентираност към резултати.

Моля, само кандидатите отговарящи на посочените по-горе условия да изпратят CV.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Данните, представени от Вас, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и гарантираме конфиденциалност на Вашата кандидатура.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Профил:
Икономическо образование или инженерно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Административен персонал,

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. София

Дата:

11.05.2017

Организация:

Unvers Consult Ltd

Повече информация за Unvers Consult Ltd може да получите ТУК