Специалист ТРЗ и Личен състав

За наш клиент, утвърдена логистична компания, търсим да наемем амбициозен и мотивиран специалист за позицията:

Отговорности:

Съставя и поддържа личните досиета на служителите;
Подготвя трудовите договори и допълнителните споразумения;
Обработва работните заплати, съставя платежна ведомост;
Подава трудово-осигурителна информация към съответните институции;
Подготвя всякакви други документи, свързани с трудовото правоотношение;
Изготвя справки и отчети относно персонала;
Следи и прилага настъпилите изменения в законодателството

Изисквания:

Висше икономическо образование;
Минимум 1 година опит на сходна позиция;
Добро владеене на английски език - писмено и говоримо /В2 по ЕЕР/;
Отлична компютърна грамотност;
Комуникативност и умения за работа в екип;
Организираност и прецизност;
Умение за спазване на срокове

Компанията предлага:

Мотивиращо възнаграждение;
Фирмено обучение;
Отлична атмосфера и условия на труд;
Възможност за развитие в утвърдена компания

Ако се разпознавате – кандидатствайте като изпратите автобиография.
Всички данни, предоставени от вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Регистрация в МТСП № 1557/06.03.2013 валидна до 06.03.2018 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ж.к. Хладилника, Орел No 8, ет. 2, ап. 10

Дата:

30.05.2017

Организация:

ЕЙЧ АР ПРО

Детайли за организацията:

Повече информация за ЕЙЧ АР ПРО може да получите ТУК