Счетоводител

За наш клиент, международна компания в логистичния сектор, търсим да наемем мотивиран специалист за позицията:

Отговорности:

Текущо осчетоводяване на първични и вторични счетоводни документи;
Текущо следене на движенията по счетоводните сметки;
Счетоводно начисляване на работни заплати, отпуски, осигуровки, данъци върху доходите на физическите лица, обезщетения и други;
Изготвяне, управление и съхранение на личните досиета на служителите в специализиран софтуер;
Изготвяне и обработка на счетоводни справки и отчети относно персонала;
Изготвяне на периодични отчети за дейността

Изисквания:

Висше образование /Счетоводство и Контрол, Финанси, Икономика/;
Минимум 1 година опит на счетоводна позиция;
Опит в администрирането на персонал е предимство;
Много добро ниво на владеене на английски език - писмено и говоримо;
Отлична компютърна грамотност;
Организираност и прецезност;
Умения за спазване на срокове

Компанията предлага:

Мотивиращо възнаграждение;
Отлична атмосфера и условия на труд;
Възможност за развитие в международна компания

Ако се разпознавате – кандидатствайте като изпратите автобиография на английски език.
Всички данни, предоставени от вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Регистрация в МТСП № 1557/06.03.2013 валидна до 06.03.2018 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ж.к. Хладилника, Орел No 8, ет. 2, ап. 10

Дата:

02.06.2017

Организация:

ЕЙЧ АР ПРО

Детайли за организацията:

Повече информация за ЕЙЧ АР ПРО може да получите ТУК