БАНКОВ СЛУЖИТЕЛ- Въвеждане на данни (временна и почасова заетост)

Horizons е консултантска фирма с над 12-годишен опит на пазара в България, специализирана в подбор на персонал на средно управленско и експертно ниво. Компанията комбинира ефективността на класическия подход с най-добрите практики на директния контакт и управлението на проекти в областта на човешките ресурси. Ние предлагаме многообразие от възможности за кариерно развитие в контекста на различни проекти, компании и функции.

За наш клиент – сериозна и добре развита чуждестранна търговска банка, търсим да назначим екип по временен проект за длъжност:

БАНКОВ СЛУЖИТЕЛ - „Въвеждане на данни” – почасова заетост

Изисквания за заемане на длъжността:
- Предишен професионален опит не е задължителен, предимство са познанията в банковата сфера и обработка на информация;
- Възможност за гъвкаво работно време в интервала от 8:30ч. до 20:30ч. (включително и уикенди). Минимална гарантирана заетост - 80 часа месечно;
- Средно или висше образование с бизнес насоченост;
- Умения за работа с компютър (Windows, Word, Excel);
- Стриктност и експедитивност при работа с документи;

Отговорности:
- Работа с компютър и периферни устройства;
- Въвеждане на клиентски данни в системата на банката;
- Обработка на информацията в съответствие с подадените от клиента документи за кредит/овърдрафт/кредитна карта;
- Познаване на вътрешно-нормативните документи, регламентиращи дейност Кредитиране;
- Извършване на справки във вътрешни/външни бази данни, съгласно инструкциите за работа.

Ние Ви предлагаме:
- Отлична възможност за професионална реализация във водеща финансова институция;
- Трупане на специфични познания в областта на кредитирането;
- Възможност сами да определяте работното си време;
- Работа в динамична отговорна и интересна професионална среда
- Възможност да си докарвате допълнителен доход.

Хорайзънс има лиценз за посредническа дейност №2118, валиден от 27.09.2016.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Проект

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 400 до 400 лева на месец

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164

Дата:

14.06.2017

Организация:

Horizons Bulgaria
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Horizons Bulgaria може да получите ТУК