ЗАМЕСТНИК ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ- София

Описание

ЗАМЕСТНИК ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ
Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За наш партньор, динамично развиващата се компания в сферата на здравеопазването, търсим мотивиран кадър за позицията:

Изисквания:
Висше икономическо образование, специалност “Счетоводство и контрол”, “Финанси”;
Минимум 3 години опит като Заместник главен счетоводител или Главен счетоводител;
Много добро познаване на действащото трудово, данъчно и осигурително законодателство, както и приложимите счетоводни стандарти;
Много добро ниво на работа с MS Office (Word, Excel), ERP и друг специализиран софтуер;
Владеене на английски език на работно ниво;
Комуникативни способности, отговорност, организираност, лоялност;
Умения за ръководене на малък екип.

Основни отговорности:
Организира счетоводната отчетност и осъществява контрол над оперативната счетоводна дейност;
Отговаря за правилното оформяне на първичните и официалните счетоводни документи;
Осигурява своевременна финансово-счетоводна информация за целите на ефективното управление;
Изготвя междинни финансови отчети и участва активно в годишното счетоводно приключване на дружествата;
Изготвя и подава месечни справки-декларации по ЗДДС и Интрастат декларации;
Осъществява контакти с представители на финансови, данъчни и контролни органи и институции и съдейства при извършване на проверки и ревизии;
Текущо засичане и анализ на салда.

Компанията предлага:
Мотивиращо възнаграждение;
Много добри условия на труд и коректност;
Изрядни трудовоправни взаимоотношения;
Карта за градски транспорт/ваучери за гориво;
Стандартно работно време – от 09:00 до 17:30ч.
Местоположение - в близост до метро.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

13.06.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК