Търговски сътрудник

Нашият клиент, вече повече от 20 години е дистрибуторска и консултантска компания, която работи в сферата на индустрията, производството, строителството и инженеринга.
От името на клиента ни, търсим човек с отлични комуникативни умения, за позицията Търговски сътрудник.

Основни отговорности на длъжността:

• Изготвяне на технически оферти в съответствие с клиентските специфики.
• Обработване на запитвания, получени по различни комуникационни канали.
• Подпомагане на продуктовите мениджъри относно събиране на необходимата информация за изготвяне на оферти.
• Умение за идентифициране на подходящи доставчици, предлагащи търсените продукти.

За да е успешен, кандидатът трябва да има следните умения:

• Ефективна устна и писмена комуникация с различни типове клиенти.
• Отлична компютърна грамотност, включително работа с Microsoft Office (Word, Excel, Outlook).
• Бързо и ефективно търсене на информация в интернет.
• Внимание към детайлите и способност за пълно и самостоятелно решаване на поставените задачи.

Предимство са:

• Владеене на английски език.
• Опит на сходна позиция.
• Техническо образование.

Компанията предлага:

• Приятна атмосфера на работа в амбициозен и мотивиран екип от професионалисти с утвърден опит.
• Стандартно работно време от 9:00ч. до 18:00ч.
• Коректни трудови отношения.

„Нашата работа е да намерим вашата“ - Human Capital Store.

Можете да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.
Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.2014

Услугите ни към кандидатите са безплатни.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Open Coworking (Vitoshka, бул. „Витоша“ 1, 1000 София център, София

Дата:

11.10.2024

Организация:

Human Capital Store
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Human Capital Store може да получите ТУК