МАШИННИ ОПЕРАТОРИ- София

Ние сме българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси, подбор на персонал и работодател временна заетост.

От името на наш клиент –- световен лидер в производството на алуминиеви профили за автомобилната индустрия, набираме служители за позицията: „Машинен оператор“.

БЕЗПЛАТНО НАСТАНЯВАНЕ ЗА ОДОБРЕНИТЕ КАНДИДАТИ ИЗВЪН СОФИЯ!

За повече информация, обадете се или ни пишете във VIBER на: 0882008369 или 0882904405

Локация:
Гр. София, Военна рампа.

Вашите отговорности:
Подготовка на машината за работа;
Спазване на технологията при рязане на профилите;
Следене за качеството на произведените детайли;
Спазване на установения работен и технологичен процес;

Ние ще Ви предложим:
Много добро възнаграждение на пълни осигуровки;
За месеца можете да достигнете над 1700-2100 лв чисто възнаграждение;
Месечни бонуси – присъствен, производствен, социален;
Ваучери за храна;
Допълнително здравно осигуряване;
Бонус Препоръчай приятел – 1000 лв;
Допълнително стимулиране в края на календарната година - 13- та заплата;
Безплатна квартира за служителите извън София. Настаняване в обща стая с 4 легла;
Осигурен транспорт от София (Център и Овча Купел), Перник, Костинброд;

Изисквания:
Средно образование;
Базови компютърни умения;
Готовност за работа на 3 смени – една седмица 1-ва, една седмица 2-ра, една седмица нощна;
Опит с металорежещи машини ще се счита за предимство;
Спазване изискванията на безопасност на труда.

Позицията е също подходяща за кандидати с опит като: работник, склададжия, оператор на машина, оператор на CNC машина, служител в производство, товаро-разтоварна дейност, складова дейност, мотокарист, електромонтьор.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 392/02.03.2022 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2027 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

21.10.2024

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК