Офис-сътрудник, работа с клиенти

Описание

Отговорности:
- Работа с клиенти – приема и управлява поръчките на ключови клиенти на фабриката. Отговаря за цялостната комуникация и документация към клиента.
- Обработва технически документи и ги предава за производство;
- Поръчване на материали от доставчици при необходимост.
- Способност за работа в динамична среда и вземане на адекватни решения в съответствие с фирмените стандарти.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Образование:

Специални умения:
- Отлично владеене на MS Office; - Владеене на английски език и/или немски език; - За предимство ще се счита опита в работата с чуждестранни клиенти; - Способности за комуникация и работа в екип; - Средно/Висше образование в областта на Икономиката и/или Производството на облекло е предимство; - Чиста шофьорска книжка е предимство.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 2100 лева на месец

Категория:

Текстилна индустрия

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

ул.Момчил войвода 8,гр.Русе 7000

Дата:

09.05.2024

Организация:

Antoan Vill Ltd

Детайли за организацията:

Повече информация за Antoan Vill Ltd може да получите ТУК