Бариста / Барман за кафе-бар

Кафе-бар "Амо Ла Вита" търси ентусиазиран и талантлив Бариста - Барман, който да се присъедини към нашия екип. Ние сме уютен кафе-бар в центъра на София, който се стреми да предложи на нашите клиенти неповторимо изживяване. Изкуството за приготвяне на кафе се слива с италианска елегантност. Ние предлагаме на нашите клиенти да се докоснат до Италия с внимателно подбрани италиански напитки, вкусни солени и сладки изкушения в приятна обстановка.

Отговорности:
Приготвяне и сервиране на кафе, чай, коктейли и други напитки според стандартите на кафе бара
Обслужване на клиенти с усмивка и внимание към техните нужди
Поддържане на чистота и ред в работното място
Сътрудничество с екипа за подобряване на качеството на обслужване
Изисквания:
Предишен опит в обслужването на клиенти или в бариста работа е задължително
Знание и умения в приготвянето на кафе и други напитки
Отлични комуникативни умения и способност за работа в екип
Отговорност и приятелско отношение към клиентите
Работа на касова зона - работа с касов апарат, ПОС терминал, финансова и материална отчетност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Специални умения:
- Позитивна, приветлива и комуникативна личност; - С интерес и висока мотивация за работа с клиенти; - Умеете да работите както в екип, така и самостоятелно; - Търпелив, тактичен и дипломатичен; - Със стремеж към постигане на индивидуални резултати Ако желаете да бъдете част от нашия екип, не се колебайте да кандидатствате при нас. Очакваме Вашата автобиография. След предварителен подбор по документи, избраните кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност и при спазване на ЗЗЛД.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Хранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София

Дата:

11.06.2024

Организация:

Амо Ла Вита ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Амо Ла Вита ЕООД може да получите ТУК