Работници в склад- Карнобат

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За наш доверен партньор, търсим да назначим отговорни и мотивирани кандидати, които са готови да развиват потенциала си на позиция:

Работници в склад

Компанията предлага:

Дългосрочна и сигурна работа на постоянен трудов договор с реални осигуровки към немска компания;
Осигурена квартира от работодателя;
Осигурен транспорт до Германия;
Здравна застраховка;
Работно време от понеделник до събота;
След 5 години стаж подлежите на пенсиониране, спрямо КТ в Германия;
Заплащане 13.50 Euro на час;
Вашите отговорности:

Събиране на стоки и товарене на контейнери/камиони;
Поддържа складовете чисти и подредени;
Работи със стоково-придружителни документи на обработваните товари;
Подрежда пратки, поддържа отчетност и ред в склада;
Координира работата си с групов отговорник и ръководител склад.

Изисквания:

Средно образование;
Английски или Немски език ще се счита за предимство;
Опит на подобна позиция - ще се счита за предимство;
Ако припознавате себе си в нашето предложение, изпратете своята автобиография!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр.

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

21.06.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК