Технически ръководител- Пловдив

Нашият клиент – ОИКОС БГ ООД – е официален представител на италианската компания OIKOS S.r.l., водещ европейски производител на декоративни бои и мазилки на водна основа. Фирмата предлага и цялостен пакет висококачествени услуги в областта на боядисването и декорацията на интериори и фасади.
Във връзка с интензивното си развитие компанията търси за новооткритото представителство в гр. Пловдив енергичен и мотивиран служител за позицията

Технически ръководител.

Задължения и отговорности:
- Ръководите дейността на фирмата по изпълнение на крайните поръчки към клиента, включващи изработване, полагане на материали, финансов контрол и т.н.
- Поддържате постоянни контакти със строителни фирми, бояджии, строителни бригади
- Организирате, управлявате и контролирате работата на бояджийските бригади на фирмата

Изисквания:
- Опит в областта на строителството
- Доказани лидерски и управленски умения
- Техническа компетентност
- Високо чувство за отговорност и внимание към детайла

Ако това Ви интересува, моля изпратете не по-късно от 31.05.2005 автобиография на адрес: Изи Консулт, ул. “Железарска” 16, гр. Пловдив или на e-mail: careers@easyconsultbg.com

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

21.10.2024

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК