ПТО специалист - отчитане на проекти

Описание

Основни изисквания:

Висше или средно строително образование;
Опит на позиция специалист ПТО - минимум 3 години;
Познаване на процесите и операциите при изпълнение на отделни видове СМР, както и технологията на ценообразуването, оферирането и отчитането им;
Компютърна грамотност - MS Office, AutoCAD;
Познания при разчитане на строителна и проектна документация;
Работа със специализиран софтуер като Building Manager, Gaudy, ще се счита за предимство.

Отговорности и задължения:

Изготвяне на количествени сметки;
Проверка и контрол на количеството на изпълнените СМР към проекта;
Актуване и отчитане - направа на сертификати и протоколи за изпълнените СМР;
Изготвяне на справки и отчети свързани с цялостната дейност по изпълнението на инвестиционния проект;
Участие в избор на подизпълнители;
Администриране на проекта - водене , съставяне и съхраняване на цялата техническа документация;
Провеждане на кореспонденция с всички участници в строителния процес.

Ние Ви предлагаме:

Дългосрочна заетост;
Годишен бонус в зависимост от резултатите на дружеството;
Ваучери за храна;

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 3000 до 4000 лева на месец

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Президент Линкълн 104

Дата:

19.10.2024

Организация:

Прострийм Груп ЕООД

Повече информация за Прострийм Груп ЕООД може да получите ТУК