Камериер/ка

Луксозен хотелски комплекс, изграден в модерен средиземноморки стил и разположен на самия бряг в кв. Юрта, гр. Свети Влас. Намира се само на 3км от центъра на най-големия курортен комплекс в България – Слънчев бряг и работи целогодишно.
Търси КАМЕРИЕР/КА

Основни Задължения
1.Подържане на хигиената в определените помещения.
2.Подменя постелъчния инвентар,пердета,хавлии и посуда.
3.Зарежда с хигиенни материали и рекламно-информационни брошури.
4.Следи за изправността на електрическите уреди,поставени в стаите.
5.Следи изправността на работа на водопроводните,канализационните и санитарните съоражения.
6.Изпълнява и конкретно възложени задачи ,свързани с длъжността

Основни отговорности:
1.Отговаря за качеството на хигиената и нивото на обслужване.
2.Носи отговорност при настъпили вреди от несвоевременно информиране за липси в инвентара на обслужените помещения и обекти.
3.Длъжността е пряко подчинена на Hоuse Keeping Manager

Изисквания:
1.Образование: средно
2.Професионален опит: над 1 год. по специалността

Ние предлагаме:
1.Трудов договор с фирма
2.Осигурена квартира и храна

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

17.05.2024

Организация:

Лукреция СПА