Консултант привличане на дарители

Сдружение SOS Детски селища България е част от голямото международно семейство SOS Children’s Villages International, което се грижи за близо 2,500,000 деца в 135 страни по света.
В продължение на повече от 30 години SOS Детски селища България осигурява семейство и здравословна среда за развитието и израстването на деца, лишени от родителска грижа или в риск да загубят закрилата на своите родители.

ЗА ПОЗИЦИЯТА (основни задължения и цели):

На тази позиция ще бъдете лицето на “SOS детски селища България“, като
целта Ви ще бъда да консултирате, убеждавате и набирате дарители за нашата
кауза на различни локации (търговски центрове, молове, улици и др.) в гр.
Пловдив.
Като помощни средства до себе си ще имате брандиран щанд, таблет, чрез
който ще се реализират даренията, както и ментор, който ще те напътства в
началото.

Изисквания за заемане на длъжността:

- Много добри комуникативни способности и умения за убеждаване на
клиенти
- Ориентация към постигане на поставените цели.
- Позитивно отношение и постоянство.
- Умения за работа с електронни устройства (таблет).

Какво предлагаме?
- Начално обучение, свързано с професионалното ви развитие.
- Твърдо възнаграждение и бонуси, обвързани с постигнатите резултати.
- Възможност да допринасяте за социална кауза.
- Възможност да работите на гъвкаво работно време.

Ако проявявате интерес, моля изпратете актуална автобиография на български език на sarpuhi.kaprielyan@sosbg.org.
Предоставените от Вас данни ще бъдат разгледани конфиденциално.
Само избраните кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Почасова

Договор:
Граждански

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1600 лева на месец

Категория:

Изкуство/Развлечение/Промоции
Консултантски услуги

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

25.09.2024

Организация:

SOS Детски селища