Експерти „Отношения с бизнес клиенти“

Easy Consult Ltd. e българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси.

Нашият клиент, банка с 22-годишна история, търси амбициозни и опитни:

Експерти “Oтношения с бизнес клиенти”

„Никога не е твърде късно да станеш този, който е можело да бъдеш.“

Джордж Елиът

Вашите основни задължения ще бъдат свързани със:

Задържане и развитие на бизнес клиентите във Вашето портфолио;
Постигане на поставените финансови и търговски цели;
Проактивност при свързване с нови потенциални клиенти;
Разработване на план за работа с всеки отделен сегмент от „портфейла“;
Участие в кредитния процес и анализиране на кредитоспособност.

Ако Вие:

Сте завършили висше икономическо образование;
Притежавате поне една година опит на подобна позиция;
Владеете английски език на добро ниво;
Имате отлична компютърна грамотност – MS Office;
Сте динамични, инициативни и организирани личности:

Нашият клиент може да Ви предложи:

Отлична работна атмосфера;
Стандартно работно време;
Възможност за израстване и дългосрочно кариерно развитие;
Специализирано обучение с експерти в банковата сфера.

Възползвайте се от тази възможност, като кандидатствате при нас!

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 1504/ 29.08.2012 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, валидно до 29.08.2017 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Финанси
Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

18.07.2017

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК