Касиер - счетоводител

Описание

Основни задължения и отговорности:
- Проследяване на касови наличности, обработване на касови документи;
- Осчетоводяване на фактури;
- Извършване на реални банкови плащания (левови и валутни) към контрагенти – он лайн банкиране;
- Работа с касов апарат – издаване на бележки за продажби, създава дневен, месечен и годишен отчет;
- Отчитане и осчетоводяване на разходи свързани с командировки на служителите и разходи за дейността;
- Проверява фактическата наличност на паричните суми, ежедневно приключва касовата отчетност и касовия апарат;
- Изготвяне на справки за мениджмънта.

Изисквания към кандидата:
- Висше икономическо образование, с предимство са завършилите „Счетоводство и контрол”
- Професионален опит като касиер-счетоводител - минимум 3 години
- Много добра компютърна грамотност
- Работа с ERP система
- Умение за събиране и анализ на информация

Фирмата предлага:
- Мотивиращо заплащане;
- Много добри условия на труд;
- Възможност за професионално развитие

При проявен интерес от Ваша страна, моля изпратете CV със снимка до 08.08.2017г. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Документите Ви ще бъдат разгледани само за целите на настоящия подбор, при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Добротица Деспот 6

Дата:

26.07.2017

Организация:

ProStream Group Ltd

Повече информация за ProStream Group Ltd може да получите ТУК