Главен счетоводител

Описание

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

1. Организира, ръководи и контролира финансовата дейност, счетоводната отчетност и вътрешния финансов контрол в предприятието;
2. Организира и контролира подготовката на отчетите, установени със закон и данъчна финансова информация;
3. Осъществява предварителен, текущ и последващ контрол по спазване на финансовата дисциплина и правилното оформяне на първичните платежни документи.;
4. Осигурява своевременното отразяване на счетоводни операции;
5. Извършва системен анализ на финансовото състояние и финансовите резултати и предлага мерки за подобряването им;
6. Участва в изработването на вътрешните актове на предприятието със свои предложения и проекти;
7. Изпълнява и други задачи, възложени му от ръководството на предприятието.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:

1.Висше счетоводно-икономическо образование;
2 Стаж в областта на счетоводството, външния и вътрешния одит и финансовата инспекция, данъчните ревизии или като преподавател по счетоводство и контрол – 3 години;
3. Практически опит в областта на инвестиционното посредничество ще се счита за предимство;
4. Познаване на данъчното и осигурително законодателство, МСФО и МСС;
5. Много добра компютърна грамотност МS Office;
6. Способност за работа под напрежение и спазване на крайни срокове;
7. Готовност за работа в динамична среда, вземане на бързи решения;
8. Аналитичност, гъвкавост, инициативност, отговорност;
9. Висока степен на организираност и внимание към детайлите;
10. Английски език - работно ниво.

Компанията предлага:

• Добро възнаграждение;
• Предизвикателна и интересна работа в динамична работна среда;
• Възможност за професионално развитие и усъвършенстване.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури са конфиденциални.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Висше управленско ниво

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси
Инвестиционни посредници

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ГР.СОФИЯ УЛ."Г.С.РАКОВСКИ" № 140, ЕТ.4

Дата:

27.07.2017

Организация:

СОФИЯ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ СЕКЮРИТИЗ АД

Повече информация за СОФИЯ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ СЕКЮРИТИЗ АД може да получите ТУК