Оперативен счетоводител

Ние сме доказани специалисти с над 14 годишен опит в сферата на професионалното почистване.
Нашият имидж се гради на перфектното обслужване, което предлагаме на своите клиенти.
На нас можете да разчитате за всякакъв вид почистване – ежедневно, ежеседмично, периодично, както и почасово. Услугите, които предлагаме, са перфектен избор както за дома, така и за офиса. Дейността ни намира широко приложение в ресторанти, барове, дискотеки , административни сгради и бизнес – центрове.

Основни задължения:
-Съставя първични счетоводни документи;
-Текущо осчетоводяване на първичните счетоводни документи;
-Извършва разплащанията с доставчици;
-Следене на складови наличности, участие в месечни и годишни инвентаризации, изготвяне на сравнителни справки;
-Отговаря за коректното отразяване на информацията по различни сметки;
-Изготвя необходимата документация, свързана с трудово-правните взаимоотношения с персонала на дружеството;
-Изготвя месечните ведомости и съпътстващата документация;
-Подготвя справки, изисквани от ръководството;
-Подпомага дейността на главния счетоводител;

Изисквания:
- Висше икономическо образование – магистър;
- Познания и умения за работа със счетоводни програми;
- Предишен опит на подобна позиция минимум 1 година;
- Отлична компютърна грамотност;
- Умения за работа в екип;
- Много добро познаване на действащото трудово и осигурително законодателство;

Ние предлагаме:
- фирмено обучение;
- трудов договор;
- нормирано работно време;

Ако проявявате интерес кандидатствайте с автобиография с актуална снимка, като натиснете бутона "Кандидатствай по тази обява".
Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Адрес:

2000 Самоков , София област, ул. "Житна Чарщия" 39

Дата:

03.08.2017

Организация:

"СИЛ ВЕН - 7" ЕООД

Повече информация за "СИЛ ВЕН - 7" ЕООД може да получите ТУК