ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ- София

Описание

ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ
Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За наш партньор, динамично развиваща се в сферата на здравеопазването компания, търсим мотивиран кадър за позицията:

Основни отговорности:

• Осчетоводяване на първични счетоводни документи;
• Изготвяне на приходни и разходни документи;
• Месечно изчисляване и изготвяне на ведомости за заплати и осигуровки;
• Изготвяне на служебни бележки и удостоверения, оформяне на трудови книжки, др.;
• Изготвяне на официални документи към НАП, НОИ, НСИ и др. институции;
• Изготвяне на справки за плащания от клиенти;
• Засичане на салда по банкови сметки и осчетоводяване на банкови документи.

Изисквания:

• Висше икономическо образование”;
• Минимум 2 години опит на сходна позиция;
• Много добро познаване на действащото трудово, данъчно и осигурително законодателство;
• Много добро ниво на работа с MS Office;
• Комуникативни способности, отговорност, организираност, лоялност;
• Умения за приоритизиране на задачите и управление на времето.

Компанията предлага:

• Мотивиращо възнаграждение;
• Много добри условия на труд и коректност;
• Изрядни трудовоправни взаимоотношения;
• Карта за градски транспорт/ваучери за гориво;
• Стандартно работно време – от 09:00 до 17:30ч.
• Местоположение - в близост до метро.

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Благодарим Ви!

Уведомяваме Ви, че Менпауър България ще се свърже само с предварително одобрените кандидати. Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

09.10.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК