Кредитен консултант

Ако искате да работите в перспективна компания, обичате да постигате високи резултати и личните успехи Ви мотивират ,ще се радваме да се присъедините към нашия екип.Имате опит в продажбите, общуването с клиенти и желаете да се развивате във финансова институция с гъвкава бонусна система ,това е Вашето място за реализация.

Твоите отговорности:
-Представяш дейността и услугите на компанията пред потенциални и настоящи клиенти
-Извършваш директни продажби на финансовите продукти на компанията
-Грижиш се за спазването на договорните отношения от страна на клиентите

Ако ти си:
-Организиран
-Отговорен
-Комуникативен
И ти харесва да общуваш с нови хора и да работиш в отговорна компания. Възможност за почасова заетост или пълен работен ден.Фирмени обучения и професионално израстване. Сключване на граждански или трудов договор.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Договор:
Граждански

Студенти/Стажанти, Експертен персонал без ръководни функции,

Трудово възнаграждение:

От 200 до 800 лева на месец

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси
Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

22.08.2017

Организация:

Хелиос Релакс

Детайли за организацията:

Повече информация за Хелиос Релакс може да получите ТУК