Продуктов мениджър – фармацевтична компания

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси, чрез повече от 3900 офиса в 82 държави.

В момента търсим за свой партньор – водеща фармацевтична компания, специализирана в създаване и дистрибуция на оригинални, висококачествени продукти - кандидат за позицията:

Успешният кандидат е проактивен и ориентиран към резултатите екипен играч, инициативен и с творчески подход, който притежава умения за работа с клиенти, креативност и стремеж към постоянно обучение и придобиване на нови умения и компетенции, които да прилага в развитието на продуктовите линии.

Отговорности на позицията:
Подготовка на план за продажби за марките
Разработка и реализация на бранд и оперативни планове
Отговорност за постигане на ежемесечните и годишни цели
Проучване и анализ на актуална информация за пазара и конкуренцията и откриване на нови възможности за развитие
Организация на участието на фирмата в симпозиуми, конгреси, кръгли маси
Организация на промоционални кампании и участие в организираните търговски и рекламни кампании
Разработване на проекти на каталози, листовки за пациента и други рекламни материали за брандовете, за които отговяря
Организация на подготовката и участие в поддържането на интернет страниците на фирмата и онлайн рекламата на продуктите

Успешните кандидати притежават:
Висше образование в сферата на биотехнологии, генно и клeтъчно инженерство, бизнес администрация, маркетинг, или друго релевантно за позицията
Висока компютърна грамотност - MS Office package
Добро ниво на Английски език - минимум ниво „Inermediate“
3 години опит на позиция като Продуктов мениджър, Бранд мениджър, Маркетинг специалист, KAM или медицински представител в международна фармацевтична компания
Познания за теорията и водещата практика в областта на маркетинга и рекламата във фармацевтичния сектор
Шофьорска книжка

Компанията предлага:
Отлична възможност за професионално развитие
Обучение и възможност за придобиване на допълнителни знания и умения
Възможност за работа в екип с професионалисти
Отлична работна атмосфера
Динамична работна среда
Атрактивно възнаграждение

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Фармация
Медицина

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

13.06.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК