Главен счетоводител

Софавто ООД е една от първите български и най-успешни компании в търговията с висок клас употребвани и нови леки и товарни автомобили. За 24 години успяхме да се превърнем в един от лидерите в нашия бранш, да изградим и поддържаме традиции в качествените доставки, в бързото и прецизно обслужване на нашите клиенти.
Фирмата търси да назначи ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ за своя Финансово- счетоводен отдел.

Отговорности:
-Участие в разработването на счетоводната политика и вътрешните нормативни документи на фирмата.
-Изготвя и отговаря за достоверността на финансово-счетоводните документи.
-Организиране на счетоводната отчетност – извършва счетоводното приключване, изготвя годишен и периодичен финасово-счетоводен отчет, консолидирани финансови отчети инвентаризация и други.
-Заверява финансовите отчети от регистриран одитор.
-Организира и отговаря за съхраняването на финансовата, счетоводна и оперативна информация по предвидените в закона ред и срокове.

Изисквания:
-Висше икономическо образование.
-Професионален опит по специалността – над 3 години.
-Умение за работа с Бизнес Навигатор ще се счита за предимство.
- Организираност и прицизност при изпълнение на поставените задачи.
-Отлично познаване и ползване на нормативната уредба, вкл. МСС.

Фирмата предлага:
-Много добро възнаграждение, отговарящо на възлаганите задачи.
- Много добра атмосфера на работа.
-Коректност и лоялност в трудовите взаимоотношения.

Очакваме Ви:
Ако отговаряте на нашите изисквания, очакваме Вашата актуална автобиография и снимка. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Предоставените данни са лични данни, подлежат на специален режим на защита по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Г.М.Димитров, бл. 6

Дата:

29.09.2017

Организация:

Софавто ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Софавто ООД може да получите ТУК