Продавач-консултанти на 4 или 8 часов работен ден- София

За наш клиент, водещи магазини в България и лидери в своята сфера, търсим да на значим Продавач-консултанти на 4 или 8 часов работен ден за гр. София.

Опит в сферата не е необходим, но е предимство.

Задълженията Ви ще бъдат комплексни и ще включват:
работа на каса;
подреждане на стока;
консултиране на клиентите.
Компанията предлага:
отлично стартово заплащане + трудов договор на пълни осигуровки;
ваучери за храна;
допълнително здравно осигуряване;
коректен работодател и работно място без удръжки и глоби;
безплатни напитки и още безплатни социални и материални придобивки;
8 или 4 часови работни смени и дългосрочна заетост;
реална възможност за развитие;
допълнителни дни платен отпуск;
възможност да изберете удобна за вас локация в гр.София, според отворените обекти.

Ако харесвате предложението и Вие:
сте комуникативни и общителни;
обичате разнообразието и динамиката;
се стремите към развитие;
искате да имате сигурна работа и да работите в утвърдена компания, като получавате коректно отношение и отлично заплащане за своя труд.

То не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.

Услугите на са напълно конфиденциални и безплатни за кандидатите!
Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 1500 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

05.03.2020

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК